T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İZMİR / BUCA - Halk Eğitim Merkezi

Buca'da Görev Yapan Kamu Personeli Proje Eğitimi Aldı

Kaymakamlığımız AB ve Dış İlişkiler Proje Ofisi tarafından, Buca ilçesinde farklı kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan kamu personeline yönelik Erasmus+ ve gençlik alanında proje yazımı konusunda 1 günlük proje eğitimi toplantısı düzenlendi. İzmir Valiliği AB ve Dış İlişkiler Bürosu EURODESK Temsilcisi Sn. Zerrin ŞİMŞEK tarafından verilen eğitime; Buca Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürlüğü, Buca İlçe Sağlık Müdürlüğü, Buca Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, Yasin Börü Gençlik Merkezi, Buca Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi, Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi, Buca Halk Eğitim Merkezi, Buca MEM İSG Bürosu, Buca Ömer Seyfettin MTAL kurumlarından temsilciler katıldı. Toplantıya, Kaymakamlığımız ile protokolü bulunan DEÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İzmir Çağdaş Balkan Kadınlar Derneği ve FA Sport Spor Kulübü ve Derneği temsilcileri de davet edildi.

20 Haziran Perşembe günü Buca Halk Eğitim Merkezi toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantının sabah oturumunda, Erasmus + ve gençlik alanında projeler konusunda güncel bilgilendirmelerin yanı sıra çeşitli ısınma etkinlikleri de gerçekleştirildi. Öğleden sonraki oturumda ise farklı kurumlardan temsilcilerin oluşturduğu proje ekipleri, kendi proje fikirlerine hayat vererek örnek proje yazımı çalışması gerçekleştirdi.

EURODESK Temsilcisi ŞİMŞEK, Buca ilçesindeki çeşitli kamu kurumları, üniversite ve dernek temsilcilerini bir araya getirmenin önemine değinerek, böyle bir toplantı düzenlendiği için Kaymakamlığımız Proje Ofisi'ne teşekkür etti.

Eğitmen, içerik ve mekân açısından son derece verimli ve keyifli bir toplantı olduğunu ifade eden katılımcılar, kendilerini proje yazma ve farklı kurumlarla iş birliği yapma konusunda motive hissettiklerini belirterek memnuniyetlerini dile getirdi.

Buca Kaymakamlığı AB ve Dış İlişkiler Proje Ofisi olarak İzmir Valiliği AB ve Dış İlişkiler Bürosu EURODESK Temsilcisi Sn. Zerrin ŞİMŞEK'e, toplantıya gönüllü katılım sağlayan katılımcılarımıza ve toplantıya ev sahipliği yapan Buca Halk Eğitim Merkezi Müdürü Sn. Recai Dere başta olmak üzere HEM personeline çok teşekkür ediyoruz.

İlçemizde görev yapan kamu personeli ve STK üyelerine yönelik proje eğitim toplantılarının devam edeceğini kamuoyuna saygılarımızla bildiririz.

 

24-06-201924-06-201924-06-201924-06-201924-06-201924-06-201924-06-2019

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 25.06.2019 - Güncelleme: 25.06.2019 13:45 - Görüntülenme: 581
  Beğen | 0  kişi beğendi